Kolanko 90st. KKP400H60, gr. blachy 1,5mm | 162840 Baks
Rzeczywisty produkt może się różnić od pokazanego na zdjęciu
Producent
Baks
Kod
EAN
Kod Producenta
162840
Kolanko 90st. KKP400H60, gr. blachy 1,5mm
Informacja o Produkcie
Do pobrania
Informacja o Produkcie
Opakowanie zbiorcze zawiera 10 szt.
Alternatywny kod produktu: KKP400H60
  • Producent Baks
  • Seria producenta KKP
Łuk do korytek kablowych
  • Zmiana kierunku Poziomy
  • Kąt zgięcia 90°
  • Nadaje się do korytka kablowego o wysokości 60 mm
  • Nadaje się do korytka kablowego o szerokości 400 mm
  • Grubość materiału 1.5 mm