Kolanko 90st. KKJ50H60, gr.blachy 1,0 mm | 162724 Baks
Kolanko 90st. KKJ50H60, gr.blachy 1,0 mm
Informacja o Produkcie
- Producent Baks
- Wymiary 0.133m x 0.061m x 0.132m
- Seria producenta KKJ
Łuk do korytek kablowych
- Zmiana kierunku Poziomy
- Kąt zgięcia 90°
- Nadaje się do korytka kablowego o wysokości 60 mm
- Nadaje się do korytka kablowego o szerokości 50 mm
- Grubość materiału 1 mm