Kolanko 90st. KKBL200H42, gr.blachy 0,7mm | 140601 Baks
Rzeczywisty produkt może się różnić od pokazanego na zdjęciu
Producent
Baks
Kod
EAN
Kod Producenta
140601
Kolanko 90st. KKBL200H42, gr.blachy 0,7mm
Informacja o Produkcie
Do pobrania
Informacja o Produkcie
Opakowanie zbiorcze zawiera 10 szt.
Alternatywny kod produktu: KKBL200H42
  • Producent Baks
  • Seria producenta KKBL
Łuk do korytek kablowych
  • Zmiana kierunku Poziomy
  • Kąt zgięcia 90°
  • Nadaje się do korytka kablowego o wysokości 42 mm
  • Nadaje się do korytka kablowego o szerokości 200 mm
  • Grubość materiału 0.7 mm