Kolanko 90st. KKBJ100H50, gr.blachy 1,0mm | 150201 Baks
Rzeczywisty produkt może się różnić od pokazanego na zdjęciu
Producent
Baks
Kod
EAN
Kod Producenta
150201
Kolanko 90st. KKBJ100H50, gr.blachy 1,0mm
Informacja o Produkcie
Do pobrania
Informacja o Produkcie
Opakowanie zbiorcze zawiera 20 szt.
Alternatywny kod produktu: KKBJ100H50
Zmiana kierunku prowadzenia trasy kablowej.
  • Producent Baks
  • Wymiary 0.2m x 0.05m x 0.26m
  • Seria producenta KKBJ
Łuk do korytek kablowych
  • Zmiana kierunku Poziomy
  • Kąt zgięcia 90°
  • Nadaje się do korytka kablowego o wysokości 50 mm
  • Nadaje się do korytka kablowego o szerokości 100 mm
  • Grubość materiału 1 mm