Kolanko 45st. KKMSC300H100N, gr.blachy 2,0mm | 220832 Baks
Rzeczywisty produkt może się różnić od pokazanego na zdjęciu
Producent
Baks
Kod
EAN
Kod Producenta
220832
Kolanko 45st. KKMSC300H100N, gr.blachy 2,0mm
Informacja o Produkcie
Do pobrania
Informacja o Produkcie
Opakowanie zbiorcze zawiera 2 szt.
Alternatywny kod produktu: KKSMC300H100N
  • Producent Baks
  • Seria producenta KKMSC
Łuk do korytek kablowych
  • Zmiana kierunku Poziomy
  • Kąt zgięcia 45°
  • Promień wewnętrzny 500 mm
  • Nadaje się do korytka kablowego o wysokości 100 mm
  • Nadaje się do korytka kablowego o szerokości 300 mm
  • Grubość materiału 2 mm