Klimatyzator boczny, Climasys CU, Stal nierdzewna, 600W, 230V, 50/60Hz, IP55, Modbus | NSYCUX600DG Schneider Electric
Rzeczywisty produkt może się różnić od pokazanego na zdjęciu
Producent
Schneider Electric
Kod
EAN
Kod Producenta
NSYCUX600DG
Klimatyzator boczny, Climasys CU, Stal nierdzewna, 600W, 230V, 50/60Hz, IP55, Modbus
Informacja o Produkcie
Do pobrania
Informacja o Produkcie
  • Producent Schneider Electric
Klimatyzator (szafa rozdzielcza)
  • Model Powietrze/powietrze
  • Napięcie pracy dla AC 50 Hz 220 - 240 V
  • Napięcie pracy dla AC 60 Hz 230 - 230 V
  • Rodzaj napięcia AC
  • Regulacja prędkości Nie
  • Z regulacją temperatury Tak
  • Funkcja master/slave Tak
  • Z funkcją ogrzewania Nie
  • Moc chłodnicza zgodnie z EN 14511 przy 35/35°C 650 W
  • Przepływ powietrza w trybie chłodzenia 117 - 117 m³/h
  • Temperatura otoczenia w warunkach pracy 5 - 55 °C
  • Szerokość 290 mm
  • Wysokość 460 mm
  • Głębokość 190 mm