Klimatyzator boczny, Climasys CU, 800W, 2P, 400/460V, 50/60Hz, IP55, Modbus | NSYCU8002P4DG Schneider Electric
Rzeczywisty produkt może się różnić od pokazanego na zdjęciu
Producent
Schneider Electric
Kod
EAN
Kod Producenta
NSYCU8002P4DG
Klimatyzator boczny, Climasys CU, 800W, 2P, 400/460V, 50/60Hz, IP55, Modbus
Informacja o Produkcie
Do pobrania
Informacja o Produkcie
  • Producent Schneider Electric
Klimatyzator (szafa rozdzielcza)
  • Model Powietrze/powietrze
  • Napięcie pracy dla AC 50 Hz 380 - 415 V
  • Napięcie pracy dla AC 60 Hz 460 - 460 V
  • Rodzaj napięcia AC
  • Regulacja prędkości Nie
  • Z regulacją temperatury Tak
  • Funkcja master/slave Tak
  • Z funkcją ogrzewania Nie
  • Moc chłodnicza zgodnie z EN 14511 przy 35/35°C 875 W
  • Przepływ powietrza w trybie chłodzenia 550 - 550 m³/h
  • Temperatura otoczenia w warunkach pracy 5 - 55 °C
  • Szerokość 345 mm
  • Wysokość 780 mm
  • Głębokość 215 mm