Kabel energetyczny YKY 1x35 RMC 0,6/1kV BĘBEN | YKY-1X35-RMC-1KV Elpar
Rzeczywisty produkt może się różnić od pokazanego na zdjęciu
Producent
Elpar
Kod
EAN
Kod Producenta
YKY-1X35-RMC-1KV
Kabel energetyczny YKY 1x35 RMC 0,6/1kV BĘBEN
Informacja o Produkcie
Do pobrania
Informacja o Produkcie
  • Producent Elpar
  • Seria producenta YKY (NYY-J)
Kabel zasilający < 1 kV
  • Materiał żyły Miedź
  • Rodzaj powierzchni żyły Bez pokrycia
  • Znamionowy przekrój żyły 35 mm²
  • Klasa żyły Klasa 2 = wielodrutowa
  • Liczba żył 1
  • Żyły skręcone Nie
  • Materiał izolacji żyły Polichlorek winylu (PVC)
  • Identyfikacja żył Kolor
  • Kolor izolacji Kilka
  • Materiał powłoki zewnętrznej Polichlorek winylu (PVC)
  • Kolor powłoki/izolacji Czarny
  • Przybliżona średnica zewnętrzna 12.4 mm
  • Dopuszczalna temperatura otoczenia kabla po montażu (bez wibracji) -30 - 70 °C
  • Napięcie znamionowe U0 600 V
  • Napięcie znamionowe U 1000 V
  • Średnica żyły 12.4 mm
  • Gatunek materiału izolacji żyły Inne
  • Maksymalna dopuszczalna temperatura żyły 70 °C
  • Ekran Nie
  • Żyła uziemiająca Nie
  • Bariera ochronna Brak
  • Pancerz/zbrojenie Brak
  • Gatunek materiału powłoki zewnętrznej Inne
  • Klasa reakcji na ogień wg EN 13501-6 Eca
  • Klasa emisji dymu wg EN 13501-6 Brak
  • Klasa wytwarzania płonących kropel/cząstek wg EN 13501-6 Brak
  • Klasa kwasowości wg EN 13501-6 Brak
  • Bezhalogenowy zgodnie z EN 60754-1/2 Nie
  • Nierozprzestrzeniający płomienia Zgodnie z IEC/EN 60332-1-2
  • Niska emisja dymów (zgodnie z EN 61034-2) Nie
  • Odporny na niską temperaturę (zgodnie z EN 60811-504+505+506) Nie
  • Olejoodporny (zgodnie z IEC 60811-404) Nie
  • Min. dopuszczalny promień zginania w instalacjach stałych 186 mm