Kabel energetyczny YAKY 4x35 0,6/1kV BĘBEN | YAKY-4X35-SE-1KV Elpar
Kod Producenta
YAKY-4X35-SE-1KV
Kabel energetyczny YAKY 4x35 0,6/1kV BĘBEN
  • Seria producenta YAKY
Kabel zasilający < 1 kV
  • Materiał żyły Aluminium
  • Rodzaj powierzchni żyły Bez pokrycia
  • Znamionowy przekrój żyły 35 mm²
  • Klasa żyły Klasa 1 = jednodrutowa
  • Liczba żył 4
  • Kolor powłoki/izolacji Czarny
  • Przybliżona średnica zewnętrzna 22.4 mm
  • Dopuszczalna temperatura otoczenia kabla po montażu (bez wibracji) -30 - 70 °C
  • Napięcie znamionowe U0 600 V
  • Min. dopuszczalny promień zginania w instalacjach stałych 336 mm
  • Napięcie znamionowe U 1000 V
  • Średnica żyły 22.4 mm
  • Gatunek materiału izolacji żyły Inne
  • Maksymalna dopuszczalna temperatura żyły 70 °C