Kabel energetyczny YAKY 1x240 RMC 0,6/1kV BĘBEN | YAKY-1X240-RMC-1KV Elpar
Kod Producenta
YAKY-1X240-RMC-1KV
Kabel energetyczny YAKY 1x240 RMC 0,6/1kV BĘBEN
  • Seria producenta YAKY
Kabel zasilający < 1 kV
  • Materiał żyły Aluminium
  • Rodzaj powierzchni żyły Bez pokrycia
  • Znamionowy przekrój żyły 240 mm²
  • Klasa żyły Klasa 2 = wielodrutowa
  • Liczba żył 1
  • Kolor powłoki/izolacji Czarny
  • Przybliżona średnica zewnętrzna 26.1 mm
  • Dopuszczalna temperatura otoczenia kabla po montażu (bez wibracji) -30 - 70 °C
  • Napięcie znamionowe U0 600 V
  • Min. dopuszczalny promień zginania w instalacjach stałych 313.2 mm
  • Napięcie znamionowe U 1000 V
  • Średnica żyły 26.1 mm
  • Gatunek materiału izolacji żyły Inne
  • Maksymalna dopuszczalna temperatura żyły 70 °C