Grzałka 100W, zaciski bezśrubowe, 110-240V AC/DC EF-HTE100 | 001344073 Eti
Grzałka 100W, zaciski bezśrubowe, 110-240V AC/DC EF-HTE100
Informacja o Produkcie
- Producent Eti
Ogrzewacz (szafa rozdzielcza)
- Napięcie pracy dla AC 50 Hz 110 - 240 V
- Napięcie pracy dla DC 110 - 240 V
- Rodzaj napięcia AC/DC
- Z wentylatorem Nie
- Szerokość 61.5 mm
- Wysokość 188 mm
- Głębokość 87.4 mm