Gniazdo przekaźnika MOS 24VDC/8-30VDC 2A | 8937970000 Weidmuller
Gniazdo przekaźnika MOS 24VDC/8-30VDC 2A
Informacja o Produkcie
- Producent Weidmuller
Transoptor
- Zakres napięcia wejściowego 19.2 - 28.8 V
- Rodzaj napięcia wejściowego DC
- Zakres napięcia wyjściowego 8 - 30 V
- Rodzaj napięcia wyjściowego DC
- Znamionowy prąd pracy Ie 2 A