Gniazdo 2P+PE z przesł.IP44, s.M, b.polar. | MEG2514-0319 Schneider Electric
Rzeczywisty produkt może się różnić od pokazanego na zdjęciu
Producent
Schneider Electric
Kod
EAN
Kod Producenta
MEG2514-0319
Gniazdo 2P+PE z przesł.IP44, s.M, b.polar.
Informacja o Produkcie
Do pobrania
Informacja o Produkcie
  • Producent Schneider Electric
Gniazdo
  • Model Inne
  • Jednocześnie rozłączany biegun N Nie
  • Styk ochronny Okrągły
  • Liczba aktywnych styków (okrągłych) 2
  • Konfiguracja elementów Element podstawowy z centralną plakietką osłonową
  • Z lampką sygnalizacyjną Nie
  • Liczba gniazd 1
  • Gniazda z izolacją fazową Nie
  • Liczba faz 1
  • Nadruk/symbol Brak
  • Typ połączenia Wtyk samozaciskowy
  • Z pokrywą uchylną Tak
  • Z zabezpieczeniem przed dziećmi Tak
  • Miejsce na etykietę/oznaczenie Nie
  • Kolor Biały
  • Numer RAL (zbliżony) 9010
  • Kolor metaliczny Nie
  • Przezroczysty Nie
  • Model zamykany Nie
  • Z mechanizmem wyrzutu wtyczki Nie
  • Izolowane Tak
  • Z oświetleniem funkcyjnym Nie
  • Z oświetleniem ewakuacyjnym Nie
  • Z ochroną przeciwprzepięciową Nie
  • Ochrona przed prądem przetężeniowym Nie
  • Z bezpiecznikiem miniaturowym Nie
  • Zasilanie specjalne Brak
  • Sposób montażu Montaż podtynkowy
  • Sposób mocowania Montaż pazurkowy /-śrubowy
  • Materiał Tworzywo sztuczne
  • Gatunek materiału Tworzywo termoplastyczne
  • Bezhalogenowe Tak
  • Zabezpieczenie powierzchni Stan surowy
  • Wykończenie powierzchni Błyszczący
  • Model antybakteryjny Nie
  • Z funkcją pętli (loop through) Tak
  • Liczba pętli (loop through) 1
  • Z przełącznikiem wł./wył. Nie
  • Obrócona wkładka centralna Nie
  • Prąd znamionowy 16 A
  • Napięcie znamionowe 250 V
  • Zakres częstotliwości 50 - 50 Hz
  • Stopień ochrony (IP) IP44
  • Odporność udarowa IK03
  • Szerokość osprzętu 71 mm
  • Wysokość osprzętu 71 mm
  • Głębokość osprzętu 44 mm
  • Min. głębokość puszki montażowej 40 mm