Gniazda ładowania infrastrukturalne EV-T2M3SE24-3AC32A-0,7M6,0E10 | 1405216 Phoenix Contact
Gniazda ładowania infrastrukturalne EV-T2M3SE24-3AC32A-0,7M6,0E10
Informacja o Produkcie
Alternatywny kod produktu: EV-T2M3SE24-3AC32A-0,7M6,0E10Infrastrukturalne gniazda ładowania, Infrastrukturalne gniazdo do ładowania pojazdów elektrycznych prądem przemiennym (AC), kompatybilne z infrastrukturalnymi wtykami ładowania, Typ 2, IEC 62196-2, 32 A / 480 V (AC), 24 V Ryglujące urządzenie wykonawcze, Pojedyncze żyły, długość: 0,7 m, Montaż na tylnej ściance, Przykręcenie klapki od tyłu
- Producent Phoenix Contact
Złącze wtykowe ładowania pojazdów elektrycznych
- Standard złącza Typ 2
- Z siłownikiem blokującym Tak
- Z blokadą dostępu Tak
- Stopień ochrony (IP) IP44
- Szerokość 75 mm
- Wysokość 96 mm
- Głębokość 76.2 mm
- Napięcie znamionowe 480 V
- Prąd znamionowy 32 A