Drabinka DUD400H50/3N, gr.blachy 1,2mm (3m) | 456040 Baks
Rzeczywisty produkt może się różnić od pokazanego na zdjęciu
Producent
Baks
Kod
EAN
Kod Producenta
456040
Drabinka DUD400H50/3N, gr.blachy 1,2mm (3m)
Informacja o Produkcie
Do pobrania
Informacja o Produkcie
Długość 3 m.
Alternatywny kod produktu: DUD400H50/3 N
Prowadzenie trasy kablowej.
  • Producent Baks
  • Seria producenta DUD
Drabinka kablowa
  • Rodzaj burty bocznej Profil (otwarty)
  • Perforacja boczna Tak
  • Rodzaj szczebli Profil bez perforacji
  • Mocowanie szczebla Nitowany z dostępem z jednej strony
  • Wysokość 50 mm
  • Szerokość 400 mm
  • Długość 3000 mm
  • Przekrój użyteczny 12800 mm²
  • Odległość między szczeblami 300 mm