Drabinka DKP500H50/3N, gr.blachy 1,5 mm (3m) | 455450 Baks
Drabinka DKP500H50/3N, gr.blachy 1,5 mm (3m)
Informacja o Produkcie
Długość 3 m.Alternatywny kod produktu: DKP500H50/3 NProwadzenie trasy kablowej.
- Producent Baks
- Seria producenta DKP
Drabinka kablowa
- Rodzaj burty bocznej Profil (otwarty)
- Perforacja boczna Tak
- Rodzaj szczebli Profil perforowany
- Mocowanie szczebla Nitowany z dostępem z jednej strony
- Wysokość 50 mm
- Szerokość 500 mm
- Długość 3000 mm
- Przekrój użyteczny 16000 mm²
- Odległość między szczeblami 300 mm