Drabinka DKP500H45/3N, gr.blachy 1,5mm (3m) | 445450 Baks
Rzeczywisty produkt może się różnić od pokazanego na zdjęciu
Producent
Baks
Kod
EAN
Kod Producenta
445450
Drabinka DKP500H45/3N, gr.blachy 1,5mm (3m)
Informacja o Produkcie
Do pobrania
Informacja o Produkcie
Długość 3 m.
Alternatywny kod produktu: DKP500H45/3 N
Prowadzenie trasy kablowej.
  • Producent Baks
  • Seria producenta DKP
Drabinka kablowa
  • Rodzaj burty bocznej Profil (otwarty)
  • Perforacja boczna Tak
  • Rodzaj szczebli Profil perforowany
  • Mocowanie szczebla Nitowany z dostępem z jednej strony
  • Wysokość 45 mm
  • Szerokość 500 mm
  • Długość 3000 mm
  • Przekrój użyteczny 13500 mm²
  • Odległość między szczeblami 300 mm