Drabinka DKC200H60/3N, gr.blachy 2,0mm (3m) | 465720 Baks
Rzeczywisty produkt może się różnić od pokazanego na zdjęciu
Producent
Baks
Kod
EAN
Kod Producenta
465720
Drabinka DKC200H60/3N, gr.blachy 2,0mm (3m)
Informacja o Produkcie
Do pobrania
Informacja o Produkcie
Długość 3 m.
Alternatywny kod produktu: DKC200H60/3 N
Prowadzenie trasy kablowej.
  • Producent Baks
  • Seria producenta DKC
Drabinka kablowa
  • Rodzaj burty bocznej Profil (otwarty)
  • Perforacja boczna Tak
  • Rodzaj szczebli Profil perforowany
  • Mocowanie szczebla Nitowany z dostępem z jednej strony
  • Wysokość 60 mm
  • Szerokość 200 mm
  • Długość 3000 mm
  • Przekrój użyteczny 8400 mm²
  • Odległość między szczeblami 300 mm