Drabinka DGOD300H60/3N, gr.blachy 1,2mm (3m) | 867030 Baks
Rzeczywisty produkt może się różnić od pokazanego na zdjęciu
Producent
Baks
Kod
EAN
Kod Producenta
867030
Drabinka DGOD300H60/3N, gr.blachy 1,2mm (3m)
Informacja o Produkcie
Do pobrania
Informacja o Produkcie
Długość 3 m.
Alternatywny kod produktu: DGOD300H60/3N
Prowadzenie tras kablowych. W systemie spełnia funkcję E-90.
  • Producent Baks
  • Seria producenta DGOD
Drabinka kablowa
  • Rodzaj burty bocznej Profil (otwarty)
  • Perforacja boczna Nie
  • Rodzaj szczebli Profil bez perforacji
  • Mocowanie szczebla Nitowany z dostępem z jednej strony
  • Wysokość 60 mm
  • Szerokość 300 mm
  • Długość 3000 mm
  • Przekrój użyteczny 12600 mm²
  • Odległość między szczeblami 150 mm