Czwórnik korytka CZKJ100H80, gr.blachy 1,0mm | 182710 Baks
Rzeczywisty produkt może się różnić od pokazanego na zdjęciu
Producent
Baks
Kod
EAN
Kod Producenta
182710
Czwórnik korytka CZKJ100H80, gr.blachy 1,0mm
Informacja o Produkcie
Do pobrania
Informacja o Produkcie
Opakowanie zbiorcze zawiera 10 szt.
Alternatywny kod produktu: CZKJ100H80
Rozgałęzienie trasy kablowej.
  • Producent Baks
  • Seria producenta CZKJ
Czwórnik do korytek kablowych
  • Nadaje się do korytka kablowego o wysokości 80 mm
  • Nadaje się do korytka kablowego o szerokości 100 mm