Rzeczywisty produkt może się różnić od pokazanego na zdjęciu
Producent
Telemecanique Sensors
Kod
EAN
Kod Producenta
XS212BLPAM12
Czujnik indukcyjny M12 z wyjściem PNP 1NO 12-24VDC, konektor M12
Informacja o Produkcie
Do pobrania
Informacja o Produkcie
Czujnik indukcyjny M12 z wyjściem PNP 1NO 12..24V DC, konektor M12. Gama produktów: OsiSense XS - nazwa serii: uniwersalny - rodzaj czujnika: czujnik indukcyjny zbliżeniowy - nazwa czujnika: XS2 - konstrukcja czujnika: cylindryczy M12 - Rozmiar: 55 mm - typ korpusu: Stacjonarny - rodzaj sygnału wyjściowego: dyskretny - metoda okablowania: 3-przewodowy.
  • Producent Telemecanique Sensors
  • Wymiary 0.065m x 0.043m x 0.097m
Czujnik zbliżeniowy indukcyjny
  • Wysokość czujnika 12 mm
  • Długość czujnika 52.6 mm
  • Mechaniczne umocowanie czujnika Z czołem wysuniętym
  • Strefa działania 4 mm
  • Do układów bezpieczeństwa Nie
  • Rodzaj funkcji przełączania Styk zwierny
  • Sposób łączenia na wyjściu PNP
  • Rodzaj połączenia elektrycznego Złącze wtykowe M12
  • Liczba wyjść półprzewodnikowych z funkcją sygnalizacji 1
  • Rodzaj aktywacji Inne
  • Rodzaj interfejsu Brak
  • Rodzaj interfejsu z funkcji bezpieczeństwa Brak
  • Rodzaj konstrukcji obudowy Cylinder gwintowany
  • Powłoka obudowy Niklowanie
  • Kaskadowość Nie
  • Kategoria bezpieczeństwa według EN 954-1 1
  • Poziom bezpieczeństwa SIL zgodnie z IEC 61508 Brak
  • Poziom bezpieczeństwa PL zgodnie z EN ISO 13849-1 Brak
  • Maksymalny prąd na wyjściu zabezpieczonym 100 mA
  • Zakres napięcia zasilającego 12 - 24
  • Znamionowe napięcie sterowania Us dla DC 12 - 24
  • Rodzaj napięcia DC
  • Częstotliwość przełączania 1000 Hz