Czujnik fotoelektryczny XUK refleks Sn 7m, 24-240VAC/DC kabel 2m | XUK1ARCNL2 Telemecanique Sensors
Producent
Telemecanique Sensors
Kod
EAN
Kod Producenta
XUK1ARCNL2
Czujnik fotoelektryczny XUK refleks Sn 7m, 24-240VAC/DC kabel 2m
Informacja o Produkcie
- Producent Telemecanique Sensors
- Wymiary 0.132m x 0.042m x 0.096m
Bariera świetlna refleksyjna
- Sygnalizacja stanu przedawaryjnego Nie
- Z funkcją czasową Nie
- Nominalna strefa działania 7000 mm
- Maksymalna strefa działania 10000 mm
- Maksymalny prąd wyjściowy 3000 mA
- Reflektor (odbłyśnik) dostarczany z czujnikiem Nie
- Wyjście analogowe 0 V ... 10 V Nie
- Wyjście analogowe 0 mA ... 20 mA Nie
- Wyjście analogowe 4 mA ... 20 mA Nie
- Wyjście analogowe -10 V ... +10 V Nie
- Z innym wyjściem analogowym Nie
- Procedura strojenia Inne
- Z analogowym interfejsem komunikacyjnym Nie
- Z interfejsem komunikacyjnym AS-Interface Nie
- Obsługa protokołu CANOpen Nie
- Z interfejsem komunikacyjnym DeviceNet Nie
- Z interfejsem komunikacyjnym Ethernet Nie
- Z interfejsem komunikacyjnym INTERBUS Nie
- Obsługa protokołu PROFIBUS Nie
- Obsługa protokołu RS-232 Nie
- Z interfejsem komunikacyjnym RS-422 Nie
- Obsługa protokołu RS-485 Nie
- Z interfejsem komunikacyjnym SSD Nie
- Z interfejsem komunikacyjnym SSI Nie
- Liczba wyjść przekaźnikowych z funkcją sygnalizacji 1
- Rodzaj interfejsu z funkcji bezpieczeństwa Inne
- Rodzaj połączenia elektrycznego Kabel
- Sposób łączenia na wyjściu Styk przekaźnika
- Rodzaj funkcji przełączania Styk przełączny (NO/NC)
- Klasa ochronności elementów eksploatacyjnych Klasa ochronności 0
- Kategoria ochrony przeciwwybuchowej dla gazów Brak
- Kategoria ochrony przeciwwybuchowej dla pyłów Brak
- Rodzaj konstrukcji obudowy Prostopadłościan
- Szerokość czujnika 18 mm
- Wysokość czujnika 50 mm
- Długość czujnika 50 mm
- Tryb pracy czujnika Tryb jasny
- Rodzaj materiału powierzchni optycznej Tworzywo sztuczne
- Materiał obudowy Tworzywo sztuczne
- Minimalna odległość reflektora (odbłyśnika) 5000 mm
- Temperatura otoczenia -25 - 55 °C
- Czas reakcji 25 ms
- Częstotliwość przełączania 20 Hz
- Typ bezpieczeństwa zgodnie z IEC 61496-1 1
- Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz 24 - 240 V
- Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 60 Hz 24 - 240 V
- Znamionowe napięcie sterowania Us dla DC 24 - 240 V