Czujnik fotoelektryczny OsiSense XU rama wiązka przechądząca 24VDC npn pnp 200X120mm | XUYFRS120SU Telemecanique Sensors
Rzeczywisty produkt może się różnić od pokazanego na zdjęciu
Producent
Telemecanique Sensors
Kod
EAN
Kod Producenta
XUYFRS120SU
Czujnik fotoelektryczny OsiSense XU rama wiązka przechądząca 24VDC npn pnp 200X120mm
Informacja o Produkcie
Informacja o Produkcie
  • Producent Telemecanique Sensors
  • Wymiary 0.045m x 0.245m x 0.415m
Czujnik optyczny ramkowy
  • Minimalna wielkość obiektu 10 mm
  • Wysokość ramki 200 mm
  • Szerokość ramki 120 mm
  • Maksymalny prąd wyjściowy 100 mA
  • Z funkcją czasową Nie
  • Reflektor (odbłyśnik) dostarczany z czujnikiem Nie
  • Wyjście analogowe 0 V ... 10 V Nie
  • Wyjście analogowe 0 mA ... 20 mA Nie
  • Wyjście analogowe 4 mA ... 20 mA Nie
  • Wyjście analogowe -10 V ... +10 V Nie
  • Z innym wyjściem analogowym Nie
  • Procedura strojenia Nastawa ręczna
  • Z analogowym interfejsem komunikacyjnym Nie
  • Z interfejsem komunikacyjnym AS-Interface Nie
  • Obsługa protokołu CANOpen Nie
  • Z interfejsem komunikacyjnym DeviceNet Nie
  • Z interfejsem komunikacyjnym Ethernet Nie
  • Z interfejsem komunikacyjnym INTERBUS Nie
  • Obsługa protokołu PROFIBUS Nie
  • Obsługa protokołu RS-232 Nie
  • Z interfejsem komunikacyjnym RS-422 Nie
  • Obsługa protokołu RS-485 Nie
  • Z interfejsem komunikacyjnym SSD Nie
  • Z interfejsem komunikacyjnym SSI Nie
  • Liczba wyjść półprzewodnikowych z funkcją sygnalizacji 1
  • Liczba zabezpieczonych wyjść półprzewodnikowych 1
  • Rodzaj interfejsu z funkcji bezpieczeństwa Inne
  • Rodzaj połączenia elektrycznego Złącze wtykowe M12
  • Sposób łączenia na wyjściu PNP/NPN
  • Rodzaj funkcji przełączania Programowalny/konfigurowalny
  • Klasa ochronności elementów eksploatacyjnych Klasa ochronności 0
  • Kategoria ochrony przeciwwybuchowej dla gazów Brak
  • Kategoria ochrony przeciwwybuchowej dla pyłów Brak
  • Rodzaj konstrukcji obudowy Konstrukcja specjalna
  • Szerokość czujnika 205 mm
  • Wysokość czujnika 230 mm
  • Długość czujnika 25 mm
  • Tryb pracy czujnika Tryb ciemny
  • Rodzaj materiału powierzchni optycznej Tworzywo sztuczne
  • Materiał obudowy Metal
  • Maksymalny prąd na wyjściu zabezpieczonym 100 mA
  • Czas reakcji 0.1 ms
  • Częstotliwość przełączania 5000 Hz
  • Typ bezpieczeństwa zgodnie z IEC 61496-1 1
  • Znamionowe napięcie sterowania Us dla DC 24 - 24 V