Czujnik ciśnienia 400 BAR 24V 0-10V PNP | XMLR400M1P75 Telemecanique Sensors
Producent
Telemecanique Sensors
Kod
EAN
Kod Producenta
XMLR400M1P75
Czujnik ciśnienia 400 BAR 24V 0-10V PNP
Informacja o Produkcie
- Producent Telemecanique Sensors
- Wymiary 0.075m x 0.065m x 0.127m
Wyłącznik ciśnieniowy
- Odpowiedni do dozoru Tak
- Odpowiedni jako regulator 2-punktowy Nie
- Odpowiedni jako ogranicznik Nie
- Maks. ciśnienie pracy 400000 hPa
- Ciśnienie załączające 20 - 400 bar
- Ciśnienie wyłączające 32 - 400 bar
- Zakres ciśnienia załączającego 12 bar
- Maksymalne ciśnienie testowe 1200 bar
- Ciśnienie rozrywające 2400 bar
- Temperatura średnia -20 - 80 °C
- Rozmiar gwintu Inne
- Napięcie znamionowe Ue przy DC 24 - 24 V
- Wartość początkowa zakresu pomiarowego ciśnienia 2000000 Pa
- Wartość końcowa zakresu pomiarowego ciśnienia 40000000 Pa
- Rodzaj połączenia elektrycznego Inne
- Liczba styków głównych rozwiernych 1
- Liczba styków głównych zwiernych 1
- Z obsługą ręczną Nie
- Z wyłącznikiem manualnym Nie
- Wersja elektroniczna Tak
- Z wyświetlaczem Nie
- Wykonanie przeciwwybuchowe Nie
- Stopień ochrony (IP) IP65/IP67
- Stopień ochrony (NEMA) Inne
- Wysokość 88 mm
- Szerokość 41 mm
- Głębokość 42 mm