Czujnik ciśnienia 250 BAR 24V 4-20MA PNP | XMLR250M1P26 Telemecanique Sensors
Kod Producenta
XMLR250M1P26
Czujnik ciśnienia 250 BAR 24V 4-20MA PNP
  • Producent Telemecanique Sensors
  • Wymiary 0.075m x 0.065m x 0.127m
Wyłącznik ciśnieniowy
  • Odpowiedni do dozoru Tak
  • Odpowiedni jako regulator 2-punktowy Nie
  • Odpowiedni jako ogranicznik Nie
  • Maks. ciśnienie pracy 250000 hPa
  • Ciśnienie załączające 8 - 160 bar
  • Ciśnienie wyłączające 20 - 250 bar
  • Zakres ciśnienia załączającego 7.5 bar
  • Maksymalne ciśnienie testowe 750 bar
  • Ciśnienie rozrywające 1500 bar
  • Temperatura średnia -20 - 80 °C
  • Rozmiar gwintu Inne
  • Napięcie znamionowe Ue przy DC 24 - 24 V
  • Wartość początkowa zakresu pomiarowego ciśnienia 1250000 Pa
  • Wartość końcowa zakresu pomiarowego ciśnienia 25000000 Pa
  • Rodzaj połączenia elektrycznego Inne
  • Liczba styków głównych rozwiernych 1
  • Liczba styków głównych zwiernych 1
  • Z obsługą ręczną Nie
  • Z wyłącznikiem manualnym Nie
  • Wersja elektroniczna Tak
  • Z wyświetlaczem Nie
  • Wykonanie przeciwwybuchowe Nie
  • Stopień ochrony (IP) IP65/IP67
  • Stopień ochrony (NEMA) Inne
  • Wysokość 88 mm
  • Szerokość 41 mm
  • Głębokość 42 mm