COUPLING RELAY IM | 3RQ1000-1GW00 Siemens
Rzeczywisty produkt może się różnić od pokazanego na zdjęciu
Producent
Siemens
Kod
EAN
Kod Producenta
3RQ1000-1GW00
COUPLING RELAY IM
Informacja o Produkcie
Do pobrania
Informacja o Produkcie
Alternatywny kod produktu: 3RQ10001GW00
Przekaźnik dołączający z wymuszonym prowadzeniem styków SIRIUS 3RQ1 do bezpiecznego sprzęgania sygnałów sterujących z i do układu sterowania i do rozbudowy styków przekaźników bezpieczeństwa 3SK. Przekaźniki dołączające 3RQ1 z wymuszonym prowadzeniem styków posiadają certyfikat bezpieczeństwa i mogą być podłączane do przekaźników bezpieczeństwa 3SK. Dzięki szerokozakresowemu wejściu napięciowemu mogą być stosowane uniwersalnie. Zdejmowane zaciski umożliwiają łatwą wymianę urządzeń i szybkie okablowanie. Urządzenia są dostępne z certyfikatem bezpieczeństwa maks. SIL 3/PL e, w pojedynczym i szerokim zakresie napięć, w wersjach z różnymi stykami, również w szerokości 17,5 mm, zarówno z przyłączem śrubowym jak i sprężynowym (push-in). Przekaźniki SIRIUS – oferta na każdą sytuację.
  • Producent Siemens
Przekaźnik przełączający
  • Z odłączalnymi zaciskami Nie
  • Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz 24 - 240 V
  • Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 60 Hz 24 - 240 V
  • Znamionowe napięcie sterowania Us dla DC 24 - 240 V
  • Liczba styków rozwiernych 1
  • Liczba styków zwiernych 2
  • Z wymuszonym prowadzeniem styku Tak
  • Kompletny z gniazdem Nie
  • Ze wskaźnikiem LED Tak
  • Szerokość 17.5 mm
  • Wysokość 100 mm
  • Głębokość 90 mm