CONTACTOR,AC3:5,5KW 1NO 110V50HZ/120V60H | 3RT2017-2AK61 Siemens
CONTACTOR,AC3:5,5KW 1NO 110V50HZ/120V60H
Informacja o Produkcie
Alternatywny kod produktu: 3RT20172AK61Stycznik mocy SIRIUS 3RT2 do przełączania silników. Styczniki 3RT2 są częścią modułowego systemu SIRIUS z optymalnie dopasowanymi do siebie produktami. Charakteryzują się one wysoką mocą w połączeniu z kompaktową budową i wysoką niezawodnością styku. Można je łączyć na wiele sposobów z innymi elementami w odgałęzieniu odbiornika. Wiele kombinacji urządzeń jest testowanych fabrycznie. Styczniki zapewniają optymalne połączenie ze sterownikiem w przypadku każdego zastosowania (równoległe, za pośrednictwem Asi lub IO-Link). Zamontowane łączniki pomocnicze redukują złożoność konstrukcji. Przednie przyłącza umożliwiają łatwe okablowanie. Styczniki 3RT2 są odporne na warunki klimatyczne, dopuszczone na całym świecie (np. IEC i UL/CSA) oraz IE3/IE4ready. Są one dostępne w różnych wielkościach i w szerokim zakresie mocy z uruchamianiem AC i DC. Oprócz techniki przyłączy śrubowych, urządzenia są również dostępne stale z przyłączem sprężynowym w celu szybkiego, bezobsługowego i odpornego na wibracje podłączenia. Kompleksowe akcesoria, jak np. łącznik pomocniczy, Wyzwalacz pomocniczy itp. są takie same dla wszystkich wielkości. Dostępne moduły połączeniowe, moduły funkcyjne oraz system zasilania SIRIUS 3RV29 redukują w znacznym stopniu nakłady związane z okablowaniem. Stycznik mocy 3RT2 zastępują sprawdzoną serię 3RT1 (do 55 kW) . Prosty, efektywny, zawsze aktualny – modułowy system SIRIUS.
- Producent Siemens
Stycznik AC
- Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz 110 - 110 V
- Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 60 Hz 120 - 120 V
- Rodzaj napięcia sterowania AC
- Znamionowy prąd pracy Ie dla AC-1 22 A
- Znamionowy prąd pracy Ie dla AC-3 12 A
- Znamionowa moc pracy dla AC-3 5.5 kW
- Znamionowy prąd pracy dla AC-4 8.5 A