Ceownik wzmocniony CWP40H22/2, gr.blachy 1,5 mm (2m) | 610220 Baks
Ceownik wzmocniony CWP40H22/2, gr.blachy 1,5 mm (2m)
Informacja o Produkcie
- Producent Baks
- Wymiary 0.04m x 0.022m x 2m
- Seria producenta CWP
Wspornik / szyna profilowana
- Szerokość 40 mm
- Wysokość 22 mm
- Grubość materiału 1.5 mm
- Kształt profilu Profil C
- Rodzaj perforacji Tył perforowany
- Z zazębieniami Nie
- Odłamywane Nie
Profil sufitowy do kablowych systemów nośnych
- Długość 2000 mm
- Model Profil C
- System utrzymania sprawności działania E30 Tak
- Materiał Stal
- Gatunek materiału Inne
- Zabezpieczenie powierzchni Ocynk ogniowy
- Kolor Inne
- Szerokość profilu 40 mm
- Wysokość profilu 22 mm