Ceownik wzmocniony CWC40H22/2, gr. blachy 2,0mm (2m) | 610320 Baks
Rzeczywisty produkt może się różnić od pokazanego na zdjęciu
Producent
Baks
Kod
EAN
Kod Producenta
610320
Ceownik wzmocniony CWC40H22/2, gr. blachy 2,0mm (2m)
Informacja o Produkcie
Do pobrania
Informacja o Produkcie
Opakowanie zbiorcze zawiera 8 szt.
Alternatywny kod produktu: CWC40H22/2
  • Producent Baks
  • Wymiary 0.04m x 0.022m x 2m
  • Seria producenta CWC
Wspornik / szyna profilowana
  • Szerokość 40 mm
  • Wysokość 22 mm
  • Grubość materiału 2 mm
  • Kształt profilu Profil C
  • Rodzaj perforacji 3 boki perforowane
  • Z zazębieniami Nie
  • Odłamywane Nie
Profil sufitowy do kablowych systemów nośnych
  • Długość 2000 mm
  • Model Profil C
  • System utrzymania sprawności działania E30 Nie
  • Materiał Stal
  • Gatunek materiału Inne
  • Zabezpieczenie powierzchni Ocynk ogniowy
  • Kolor Inne
  • Szerokość profilu 40 mm
  • Wysokość profilu 22 mm