Ceownik montażowy CMSC41H21/02 gr. blachy 2,0mm (0,2m) | 646202 Baks
Rzeczywisty produkt może się różnić od pokazanego na zdjęciu
Producent
Baks
Kod
EAN
Kod Producenta
646202
Ceownik montażowy CMSC41H21/02 gr. blachy 2,0mm (0,2m)
Informacja o Produkcie
Do pobrania
Informacja o Produkcie
Opakowanie zbiorcze zawiera 50 szt.
Alternatywny kod produktu: CMSC41H21/02
  • Producent Baks
  • Seria producenta CMSC
Profil sufitowy do kablowych systemów nośnych
  • Długość 200 mm
  • Szerokość profilu 41 mm
  • Wysokość profilu 21 mm