Ceownik montażowy CMP41H41/1MC gr. blachy 1,5mm | 856210 Baks
Ceownik montażowy CMP41H41/1MC gr. blachy 1,5mm
Informacja o Produkcie
Alternatywny kod produktu: CMP41H41/1MC
- Producent Baks
- Wymiary 0.041m x 0.041m x 0.998m
Wspornik / szyna profilowana
- Długość 1000 mm
- Szerokość 41 mm
- Wysokość 41 mm
- Grubość materiału 1.5 mm