Ceownik montażowy CMP41H41/1,5MC | 856215 Baks
Ceownik montażowy CMP41H41/1,5MC
Informacja o Produkcie
Alternatywny kod produktu: CMP41H41/1,5MC
- Producent Baks
- Wymiary 0.041m x 0.041m x 1.5m
Wspornik / szyna profilowana
- Długość 1500 mm
- Szerokość 41 mm
- Wysokość 41 mm
- Szerokość szczeliny 22 mm
- Grubość materiału 1.5 mm
- Kształt profilu Profil C
- Model Profil pojedynczy
- Rodzaj perforacji 3 boki perforowane
- Szerokość otworu 13 mm