Ceownik CC55H50/03, gr. blachy 2,0mm (0,3m) | 612103 Baks
Ceownik CC55H50/03, gr. blachy 2,0mm (0,3m)
Informacja o Produkcie
Opakowanie zbiorcze zawiera 20 szt.Alternatywny kod produktu: CC55H50/03
- Producent Baks
- Seria producenta CC
Wspornik / szyna profilowana
- Szerokość 50 mm
- Wysokość 50 mm
- Grubość materiału 2 mm
- Kształt profilu Profil C
- Rodzaj perforacji 3 boki perforowane
- Z zazębieniami Nie
- Odłamywane Nie
Profil sufitowy do kablowych systemów nośnych
- Długość 300 mm
- Model Profil U
- System utrzymania sprawności działania E30 Nie
- Materiał Stal
- Gatunek materiału Inne
- Zabezpieczenie powierzchni Ocynk ogniowy
- Kolor Inne
- Szerokość profilu 55 mm
- Wysokość profilu 50 mm