Automat zmierzchowy U=12-264AC/DC 16A z sondą AZ-PLUS AZ-B PLUS-UNI montaż na szynie DIN | AZ-B-PLUS-UNI F&F
Automat zmierzchowy U=12-264AC/DC 16A z sondą AZ-PLUS AZ-B PLUS-UNI montaż na szynie DIN
Informacja o Produkcie
Alternatywny kod produktu: AZ-B PLUS UNINapięcie zasilania 12÷264 V AC/DC
Maksymalny prąd obciążenia AC-1 16 A
Element wykonawczy przekaźnik
Konfiguracja styków 1 × NO
Separacja styku NIE
Próg zadziałania - regulowany 2 ÷ 1000 Lx
Próg zadziałania - ustawiony ok. 7 Lx
Histereza ok. 15 Lx
Opóźnienie zadziałania włączenia ok. 10 s
Opóźnienie zadziałania wyłączenia ok. 20 s
Stopień ochrony sondy IP65
Element światłoczuły zewnętrzna sonda PLUS
Przyłącze zaciski śrubowe 4,0 mm²
Moment dokręcający 0,5 Nm
Pobór mocy 0,56 W
Temperatura pracy -25 ÷ 50 °C
Wymiary 2 moduły (35 mm)
Montaż na szynie 35 mm
Stopień ochrony IP20 Zasilanie 12 ÷ 264 V AC/DC. Maksymalne obciążenie 16 A. Na szynę 35 mm. Sonda zewnętrzna PLUS w komplecie.
- Producent F&F
- Wymiary 0.07m x 0.07m x 0.095m
- Seria producenta Automaty zmierzchowe - AZ
Wyłącznik zmierzchowy modułowy
- Napięcie znamionowe 20 V
- Częstotliwość znamionowa 50 - 50 Hz
- Maksymalna zdolność łączeniowa dla żarówek 0.8 W
- Maksymalna zdolność łączeniowa dla świetlówek 550 VA
- Maksymalna zdolność łączeniowa dla świetlówek (kompensacja DUO) 1000 VA
- Maksymalna zdolność łączeniowa dla świetlówek (z kompensacją równoległą) 800 VA
- Znamionowy prąd załączania 16 A
- Zakres regulacji jasności 2 - 1000 lx
- Z programowanym wyłączeniem na noc Nie
- Wejście dla przycisku Nie
- Maksymalna długość przewodu czujnika 2.5 m
- Klasa ochronności czujnika I
- Sposób montażu czujnika Inne
- Sposób montażu Szyna DIN
- Szerokość wyrażona liczbą modułów 2
- Głębokość wbudowania 48.5 mm