Akumulator żelowy 12V 1,3Ah MAX-AKU-12V | MAX-AKU-12V F&F
Akumulator żelowy 12V 1,3Ah MAX-AKU-12V
Informacja o Produkcie
Alternatywny kod produktu: AKU-12V
Charakterystyka produktu
- Typ: Akumulator kwasowo-ołowiowy, żelowy.
- Napięcie: 12V.
- Pojemność: 1,3Ah.
- Zastosowanie: Zasilanie awaryjne, np. w serwerach, systemach alarmowych czy oświetleniu awaryjnym.
UWAGA! Zalecane wykonywanie przeglądu technicznego przynajmniej raz w roku.
- Producent F&F
- Wymiary 0.098m x 0.044m x 0.06m
- Seria producenta Sterowniki - MAX-A
Akumulatorek
- Oznaczenie rozmiaru Blok
- Model Inne
- Napięcie znamionowe -12 V
- Pojemność 1300 mAh
- Inne oznaczenia Inne
- Długość 97 mm
- Wysokość łącznie z biegunem 52 mm
- Szerokość 43 mm
- Pakiet akumulatorowy Nie
- Odpowiednie do zastosowań Ex Nie
- Obudowa z tworzywa sztucznego Tak
- Temperatura otoczenia -15 - 50 °C