Wyłącznik przeciwpożarowy RCBO kombinowany 230V, 6kA, 1+N, B, 25A kompaktowy (1DU) pigtail | 5SV6316-6KP25 Siemens
Kod Producenta
5SV6316-6KP25
Wyłącznik przeciwpożarowy RCBO kombinowany 230V, 6kA, 1+N, B, 25A kompaktowy (1DU) pigtail
Informacja o Produkcie
Alternatywny kod produktu: 5SV63166KP25
  • Producent Siemens
Wyłącznik nadprądowy z wyposażeniem dodatkowym
  • Liczba biegunów 2
  • Prąd znamionowy 25 A
  • Napięcie znamionowe 230 V
  • Znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa zgodnie z IEC 60947-2 6 kA
  • Szerokość wyrażona liczbą modułów 1
  • Głębokość wbudowania 70 mm
  • Znamionowy prąd łączeniowy urządzenia pomocniczego 6000 A
  • Napięcie znamionowe urządzenia pomocniczego 195 V